Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.09.2020 14:56
Cyberpunk 2077
795V

Cyberpunk 2077 z nowym utworem. CD Projekt RED świętuje 1 mln subskrybentów na YouTube

CD Projekt RED postanowił w ciekawy sposób świętować 1 mln subskrybentów na YouTube. Studio zaprezentowało nowy utwór z Cyberpunka 2077, który powinien umilić graczom przemierzanie kolejnych rejonów Night City.

Promocja Cyberpunka 2077 nie zwalnia. Już dzisiaj informowaliśmy o nowych ubraniach dostępnych w niskich cenach, wczoraj potwierdzono współpracę z firmą odpowiedzialną za napoje energetyczne, a teraz otrzymaliśmy pierwszy utwór z oficjalnego soundtracka.

„Hole In The Sun” otworzy ścieżkę dźwiękową do polskiej gry, a jeśli wsłuchacie się w piosenkę, to możecie ją dobrze kojarzyć, ponieważ ta nuta przewijała się na ostatnim Night City Wire. Za muzykę odpowiada kapela Point Break Candy, która ma pewnie w Night City wielu fanów.

Premiera Cyberpunka 2077 odbędzie się w drugiej połowie listopada, a już wkrótce powinniśmy otrzymać szczegóły kolejnego pokazu polskiej gry. W tym tygodniu informowaliśmy o prezentacji pozycji na Tokyo Game Show, ale CD Projekt RED wyjaśnił, że będzie to specjalne show dla graczy z Japonii. My musimy zaczekać na pełnoprawny Night City Wire.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077