Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.09.2020 11:57
desperados 3
501V

Desperados 3 z pierwszym rozszerzeniem i aktualizacją. Zwiastun nowej westernowej przygody

Desperados 3 to chyba największe pozytywne zaskoczenie tego roku. Fuzja skradanki i gry taktycznej wyszła Mimimi Games rewelacyjnie. Kolejne dobre wieści są takie, że gra dorobiła się już pierwszego większego rozszerzenia, a dalsze DLC są w drodze.

W cyfrowej dystrybucji pojawiła się już pierwsza część rozszerzenia "Money for the Vultures". DLC stanowi składnik Season Passa, ale na zakup można sie też skusić oddzielnie.

Tym razem drużyna zabijaków z Desperados 3 musi namierzyć i spenetrować kryjówkę Vincenta DeVitta, w której wg pogłosek znajduje się masa bogactw. Opowieść będzie kontynuowana w dwóch kolejnych, nadciągających DLC z serii "Money for the Vultures".

Przy okazji DLC tytuł dorobił się też darmowej aktualizacji 1.04 - na PS4, XOne i PC. Łatka poprawia szereg bugów, wprowadza jedno nowe "Wyzwanie Barona" (to okazja do ponownego zaliczenia znanej już mapy - tym razem z alternatywnymi celami i warunkami rozgrywki). Autorzy wprowadzili też dzięki aktualizacji 1.04 wsparcie dla systemów Linux i Mac, co z pewnością ucieszy sporo osób.

Naszą recenzję Desperados III przeczytacie w tym miejscu.

Tagi: Desperados III Mimimi THQ Nordic