Iza Łęcka Iza Łęcka 22.04.2020 10:47
The Mandalorian główny bohater
535V

The Mandalorian 3 już powstaje. Disney pewny dobrego odbioru drugiego sezonu

Dopiero w październiku odbędzie się premiera drugiego sezonu „The Mandaloriana”, ale najwidoczniej Disney jest pewny nowej historii. Jon Favreau już teraz rozpoczął przygotowanie trzeciej historii.

Już w marcu Disney potwierdził zakończenie prac na planie drugiego sezonu „The Mandalorian”. Teraz trwa post-produkcja, po dopieszczeniu której kolejna seria trafi do widzów Disney+. Premierę zaplanowano na końcówkę 2020 roku.

Jeżeli jednak oglądaliście już pierwszy sezon „The Mandalorian" i nie potraficie się doczekać kolejnych odcinków osadzonych w klimacie Gwiezdnych wojen, mamy dobrą wiadomość. Redakcja Variety informuje, że Jon Favreau od „jakiegoś czasu” opracowuje już scenariusz do trzeciego sezonu, a dział sztuki zajął się stworzeniem koncepcji. Nad wszystkim czuwa Doug Chiang, wiceprezes i dyrektor wykonawczy Lucasfilm. Dziennikarze tym samym potwierdzają, że rozpoczęła się pre-produkcja .

Disney pokłada nadzieje w Jonie Favreau, który aktualnie nie zawiódł dostarczając na rynek znakomicie ocenianą pierwszą serię „The Mandalorian”. Twórcy mogą mówić o sporym szczęściu, gdyż prace na planie drugiego sezonu zakończyły się tuż przed wybuchem globalnej pandemii.

Nie znamy jeszcze ostatecznej daty premiery „The Mandalorian 2” (Disney podał wstępną wiadomość), ale jeśli prace pójdą po myśli korporacji Myszki Miki, trzeci sezon może zadebiutować na przełomie 2021 i 2022 roku. Wszelkie aspekty produkcji jednak muszą być dostosowane do sytuacji na rynku – aktualnie wszystkie plany filmowe i serialowe są zamknięte.

Źródło: https://variety.com/2020/tv/news/the-mandalorian-season-3-in-the-works-disney-plus-1234586103/

Tagi: Disney disney+ jon favreau The Mandalorian The Mandalorian 3