Iron Harvest otrzyma sporo darmowej zawartości. Twórcy przedstawili plany na najbliższe tygodnie

Gry
744V
Iron Harvest otrzyma sporo darmowej zawartości. Twórcy przedstawili plany na najbliższe tygodnie
Wojciech Gruszczyk | 02.09.2020, 15:02

Twórcy Iron Harvest właśnie potwierdzili ważną wiadomość dotyczącą rozwoju gry. Gracze mogą liczyć, że w następnych tygodniach otrzymają sporo darmowej zawartości, która w znaczący sposób rozbuduje produkcję i zapewni ciekawe atrakcje.

Iron Harvest zostało już ocenione przez pierwsze redakcje i najwidoczniej deweloperzy bardzo dokładnie sprawdzają wszystkie opinie. Twórcy już zapowiedzieli, że zamierzają znacząco rozbudować produkcję i przedstawili pierwszy plan aktualizacji.

Dalsza część tekstu pod wideo

Deweloperzy już w drugim tygodniu od premiery zapewnią nową mapę do trybu PVP oraz zaoferują kooperację do kampanii. W następnych dniach dojdą kolejne lokacje oraz nawet tryb rankingowy – jeśli przeglądaliście recenzje to właśnie na między innymi małą liczbę terenów w trybie sieciowym narzekali dziennikarze.

To oczywiście dopiero początek rozbudowania gry, ponieważ autorzy Iron Harvest zaprezentowali szczegóły na wrzesień. Pewnie kolejne aktualizacje będą związane z nowymi informacjami zwrotnymi otrzymanymi przez studio.

Jeśli wciąż nie zdecydowaliście się, czy warto zainteresować się Iron Harvest – sprawdźcie fabularny zwiastun.

Źródło: Twitter: KingArtGames

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper