Iron Harvest na fabularnym zwiastunie. Twórcy zapowiadają historię w świecie pełnym mechów

Gry
1086V
Iron Harvest na fabularnym zwiastunie. Twórcy zapowiadają historię w świecie pełnym mechów
Wojciech Gruszczyk | 20.08.2020, 22:35

W Iron Harvest nie zabraknie fabularnej kampanii, dzięki której gracze otrzymają szansę zapoznania się z ciekawymi wydarzeniami umiejscowionymi w alternatywnej rzeczywistości 1920+. Zobaczcie materiał przygotowujący śmiałków na walkę pomiędzy Polanią, Roswiecją oraz Saksonią.

Wydarzenia z Iron Harvest zostały umiejscowiony w uniwersum 1920+, a dokładnie w alternatywnej rzeczywistości – tuż po zakończeniu Wielkiej Wojny. Europa dochodzi do siebie po wymagających bitwach, miasta są odbudowywane, ludność próbuje wrócić do normalności, ale w tych niezwykle wymagających okolicznościach pojawia się nowe zagrożenie, które może nawet zagrozić istnieniu całej Europy. W produkcji zmierzymy się z ukrytymi siłami – ich zadaniem jest zdestabilizowanie całych państw, by następnie siłą przejmować kolejne tereny.

Dalsza część tekstu pod wideo

Twórcy dzisiaj zaprezentowali fabularny zwiastun, który powinien zainteresować graczy wyczekujących na premierę – tytuł będzie dostępny już 1 września. Aktualnie pozycja trafi na komputery osobiste, ale następnie zostanie wydana na PlayStation 4 i Xboksa One. Rodzimy wydawca zadbał o polskie napisy, ale fani dubbingu mogą liczyć także na specjalną opcję, dzięki której każda ze stron konfliktu będzie przemawiać w swoim ojczystym języku.

Jesteście zainteresowani tematem Iron Harvest? Sprawdźcie ostatni zwiastun przygotowany z okazji rocznicę Bitwy Warszawskiej oraz zerknijcie na jednostki Imperium Saksonii.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper