Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.09.2020 20:59
Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning
536V

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning prezentuje uroki na kolejnym zwiastunie. Twórcy pokazują walkę i potwory

Najnowszy zwiastun Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning skupia się na zaprezentowaniu kilku efektownych starć z odświeżonej gry. Materiał może pobudzić fanów pierwowzoru, którzy nie byli przekonani, czy warto sięgać po nowe wydanie.

Premiera Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning odbędzie się już w przyszłym tygodniu, więc już dzisiaj możemy sprawdzić kolejny zwiastun gry. Choć ostatnia prezentacja nie wyglądała źle, to jednak mam wrażenie, że najnowszy trailer jest zdecydowanie ważniejszy, ponieważ skupia się na najlepszym elemencie produkcji – walce.

Kingdoms of Amalur oferuje historię na ponad 30 godzin, ale będąc zupełnie szczerym – to nie fabuła jest najlepszym elementem gry, a właśnie możliwość rozwijania swojej postaci i następnie walka z kolejnymi przeciwnikami. Najnowszy trailer dobrze sprzedaje tytuł i może przypomnieć niektórym graczom, dlaczego trudno było odejść od pierwowzoru.

THQ Nordic nie jest jeszcze gotowe, ale wydawca ponownie przypomina graczom o ważnym szczególe Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning: tytuł zostanie w przyszłym roku rozbudowany przez nową zawartość. Pozostaje mieć nadzieję, że fani gatunku zainteresują się pozycją i deweloperzy otrzymają zielone światło na rozwijanie kontynuacji.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: Kaiko Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning THQ Nordic