Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.09.2020 17:38
The Sims 4 Star Wars: Wyprawa na Batuu
531V

The Sims 4 Star Wars na rozgrywce. Zwiastun pokazuje Wyprawę na Batuu

Electronic Arts zaprezentowało zwiastun rozgrywki z The Sims 4 Star Wars: Wyprawa na Batuu. Twórcy pokazują nową przygodę i zachęcają tym samym do nadciągającego pakietu. Pliki zostaną udostępnione już w przyszłym tygodniu.

Na gamescom Opening Night Live nie zabrakło ciekawych gier, ale zdecydowanie jedną z najbardziej zaskakujących prezentacji było połączenie The Sims 4 z uniwersum Star Wars. Na cyfrowym wydarzeniu pokazano zwiastun, a teraz otrzymaliśmy nowy materiał prezentujący kilka fragmentów rozgrywki.

The Sims 4 Star Wars: Wyprawa na Batuu pozwoli graczom stworzyć swoją, unikalną historię o Gwiezdnych Wojnach w ramach przygody na Skraju Galaktyki, zainspirowanej Star Wars: Galaxy's Edge w Disneyland Resort i Walt Disney World Resort. Najnowszy materiał potwierdza, że gracze mogą liczyć na zupełnie nowe doświadczenie, które będzie wyjątkowym doznaniem dla fanów Simów oraz Star Wars.

W nadciągającym pakiecie otrzymamy możliwość nie tylko wyruszenia na Batuu i dowiedzenia się – dlaczego ta planeta nie jest podobna do żadnej innej? Ale staniemy nawet w samym środku konfliktu i zadecydujemy o losach sporu pomiędzy Ruchem Oporu, Najwyższym Porządkiem oraz bandą Łotrów.

Na graczy czeka szereg misji, dzięki którym Simowie zwiększą swoją reputację, odblokują ikoniczne artefakty, wyposażenie, nowe stroje i misje z nowymi historiami, które wpłyną na zmiany w świecie i przechylają szalę równowagi sił. Na deser pojawi się w grze nawet możliwość stworzenia miecza świetlnego lub droida.

Trzeba przyznać, że jest to zaskakujące połączenie, które faktycznie może zaoferować graczom sporo przyjemnej rozgrywki. The Sims 4 Star Wars: Wyprawa na Batuu pokazuje również, jak ogromny potencjał drzemie w tej pozycji Electronic Arts.

Źródło: Informacja prasowa: Monday – agencja komunikacji

Tagi: Electronic Arts Maxis The Sims 4 The Sims 4 Star Wars: Wyprawa na Batuu