Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.08.2020 20:54
PS5 konsola Sony na czarnym tle
4227V

PS5 może na początku zadebiutować w USA i Kanadzie? Zwiastun potwierdza szaloną teorię

Sony opublikowało nowy zwiastun Call of Duty: Black Ops Cold War, który w pewien sposób potwierdza ostatnią teorię. Według plotek – PS5 na początku zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie.

W ubiegłym tygodniu Sony wysłało do graczy wiadomości informując ich, że już wkrótce wystartują zamówienia przedpremierowe na PlayStation 5. Szczegóły zostały przekazane jedynie graczom z USA.

Już w tym dniu pojawiła się szalona teoria, że ze względu na ograniczoną liczbę sztuk PS5, Sony zdecyduje się na początku zapewnić sprzęt graczom z jednego regionu – USA i Kanady.

Teraz Sony opublikowało nowy zwiastun Call of Duty: Black Ops - Cold War, który potwierdza kampanie marketingową Sony oraz Activision. Japończycy pewnie zapewnili sobie PlayStation Advantage i gracze z dwóch platform Sony otrzymają dodatki do nowego Call of Duty i Call of Duty Warzone.

Najważniejsza informacja pojawia się na końcu. Call of Duty: Black Ops Cold War ma zadebiutować na PlayStation 4 już 13 listopada, ale w przypadku PS5 pojawiają się dwie osobne daty:

„PS5 Coming Holiday 2020: US and Canada
PS5 Coming Late 2020: Rest of the World”

Jak wiadomo już wcześniej firma informowała o ograniczonej liczbie sztuk PlayStation 5, więc może właśnie z tego powodu japoński producent zdecydował się na ruch związane z podzieloną premierą? Pamiętajcie, że jest to wyłącznie teoria, jednak dzisiejszy zwiastun daje dużo do myślenia.

Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery PlayStation 5 PS5 sony