Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.08.2020 19:46
8BitDo Arcade Stick
550V

8BitDo Arcade Stick zapewni graczom pełną swobodę personalizacji. Poznajcie szczegóły

8BitDo ujawniło nowy sprzęt dla graczy i tym razem producent postawił na arcade stick. Nie będzie to jednak standardowy i tym samym zamknięty sprzęt. Producent stawia na otwartą bryłę, którą będziemy mogli dostosowywać.

8BitDo Arcade Stick to najnowszy sprzęt znanego producenta, który będzie działać z PC oraz Nintendo Switchem. Urządzenie ma zapewnić graczom szerokie opcje dostosowania rozgrywki i zainteresowani będą mogli wymienić wiele części – propozycja będzie współpracować z podzespołami przygotowanymi przez między innymi Sanwę, Seimitsu, Happ i IL.

Sprzęt zaskakuje jeszcze jednym elementem – oferuje trzy formy łączności. 8BitDo Arcade Stick podłączymy do PC lub konsoli za pomocą USB-C, odbiornika na USB (2,4G) lub przez Bluetooth. W rezultacie gracze otrzymają mobilnego arcade sticka, który posiada akumulator o pojemności 1000 mAh, więc w każdym miejscu będziemy mogli włączyć Nintendo Switcha i cieszyć się bezprzewodową zabawą. Producent zadbał także o odpowiednie przełączniki, więc bez problemu możemy wybrać, funkcjonalność drążka – będzie to lewy lub prawy analog, a nawet d-pad.

8BitDo Arcade Stick będzie dostępny od 20 października w cenie 89,99 dolarów. Już wcześniej ten producent udowodnił, że potrafi zaoferować świetny sprzęt dla graczy i nadchodzący arcade stick może trafić w gust wielu fanów bijatyk.

Wcześniej wspominaliśmy o 8BitDo informując o między innymi możliwości podłączenia DualShocka 4 do Nintendo Switcha lub PlayStation Classic. Firma przygotowuje również specjalny kontroler do chmurze Microsoftu.

8BitDo Arcade Stick - 1

8BitDo Arcade Stick - 2

8BitDo Arcade Stick - 3

Źródło: https://www.engadget.com/8bitdo-arcade-stick-controller-nintendo-switch-pc-150046976.html#/

Tagi: 8BitDo 8BitDo Arcade Stick Nintendo Switch pc switch