Drake Hollow debiutuje w Xbox Game Pass. Gra twórców The Flame in The Flood niespodzianką oferty

News
1126V
Drake Hollow debiutuje w Xbox Game Pass. Gra twórców The Flame in The Flood niespodzianką oferty
Wojciech Gruszczyk | 31.08.2020, 12:56

Jeszcze przed końcem miesiąca Microsoft ponownie rozbudował Xbox Game Pass. Dzisiaj do oferty trafił Drake Hollow, czyli najnowsza produkcja studia odpowiedzialnego za The Flame in The Flood. Sprawdźcie gameplay z propozycji.

Microsoft systematycznie dwa razy w miesiącu przedstawia nowe gry zmierzające do Xbox Game Pass (sprawdźcie najnowsze tytuły), a dodatkowo korporacja od czasu do czasu lubi zaskoczyć klientów niespodziankami. Firma w ramach prezentów oferuje graczom kolejne produkcje – zazwyczaj w dniach ich premier.

Taką sytuację widzimy w przypadku Drake Hollow. Jest to najnowsza gra studia The Molasses Flood, czyli twórców The Flame in The Flood. Z samego rana Major Nelson potwierdził, że tytuł jest dostępny nie tylko na Xboksie One, ale również w Xbox Game Pass. W niedalekiej przyszłości pozycja wyląduje także na PC i pewnie będzie również dostępna w ramach abonamentu.

Drake Hollow to kolejna przygodówka z mocnymi elementami survivalu, w którym gracze muszą nie tylko zbudować swoją bazę, ale również otrzymają szansę walczenia z bestiami. Twórcy rozbudowali gameplay przez wrzucenie do świata dobrych postaci – zwanych manderkami. Zainteresowani muszą nie tylko eksplorować świat, szukać surowców i walczyć z przeciwnikami, ale również opiekować się tymi istotami.

Microsoft w ostatnich dniach przygotował nową reklamę Xbox Game Pass.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/08/28/drake-hollow-is-available-now-on-xbox-one-and-xbox-game-pass/

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper