Xbox Game Pass na nowej reklamie. Microsoft przypomina o grach niezależnych w ofercie

News
1825V
Xbox Game Pass na nowej reklamie. Microsoft przypomina o grach niezależnych w ofercie
Kajetan Węsierski | 30.08.2020, 09:30

Game Pass od Microsoftu to bez wątpienia jeden z największych plusów obecnej generacji konsol, którego rozwoju chcielibyśmy wszyscy - po prostu genialna usługa. 

Xbox Game Pass to świetna usługa, której mogą zazdrościć posiadaczom PC oraz konsol Xbox One wszyscy, którzy ich nie mają. Reklama podczas gamescomu przekonywała nas, że jest to "najlepsza oferta w gamingu" i odnoszę wrażenie, że jest w tym sporo racji. Co więcej, systematycznie uzupełnia się ją o kolejne tytuły, więc zwyczajnie jest w czym wybierać i ciężko się nudzić. 

Microsoft postanowił jednak przypomnieć, że usługa nie stoi wyłącznie grami AAA. Dużą część biblioteki zajmują bardzo ciekawe produkcje niezależne. "Indyków" jest całkiem sporo, ale bynajmniej nie możemy tu mówić o zalewie śmieci, jak ma to miejsce choćby na Steamie. Są to po prostu mniejsze gry, ale bez wątpienia w wiele z nich warto zagrać. 

Na oficjalnym koncie Xboksa, na Twitterze, pojawił się trwający około minuty materiał, na którym możemy przyjrzeć się niezależnym tytułom, jakie już niedługo trafią do usługi i będą dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Koniecznie rzućcie okiem, bo jestem przekonany, że znajdzie się sporo chętnych! 

Źródło: https://twitter.com/Xbox

Komentarze (88)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper