Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 30.08.2020 14:45
Nintendo Switch Online oferta
1161V

Nintendo przypomina o klasycznych grach w ofercie Nintendo Switch Online. Kolejne są już w drodze

Jednym z elementów, który ma zachęcać posiadaczy konsoli Nintendo Switch do wykupienia abonamentu Online, są systematycznie dodawane, kultowe gry z dawnych konsol. Zdarza Wam się w nie grać?

 

Nintendo Switch Online zachęca do opłacania subskrybcji nie tylko możliwością grania w sieci, ale także kolejnymi klasykami ze starszych urządzeń, które wydała firma. W lipcu dostaliśmy na przykład Donkey Kong Country, a choćby w samym maju trafiły do subskrybentów aż cztery kultowe pozycje. Fani retro-grania nie mogą się nudzić, cały czas jest co robić. 

Samo Nintendo postanowiło przypomnieć o licznych grach, które dostępne są w ofercie abonamentowej. Obecnie znajduje się w niej ponad 80 klasyków z Nintendo Entertainment System (51 tytułów) i Super Nintendo Entertainment System (31 tytułów), z czego oczywiście nie wszystkie są ikoniczne, ale zdecydowanie warto się niektórymi zainteresować. 

Wszystkie okładki zamieszczono na specjalnej grafice, którą możecie znaleźć poniżej. Koniecznie dajcie znać, czy zdarza Wam się zagrywać w podobne tytuły i jak często korzystacie z subskrybcji Nintendo Switch Online - jeśli oczywiście jesteście w jej posiadaniu! Dajcie znać w komentarzach! 

 

Nintendo Switch Online gry

 

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2020/08/nintendo_reminds_us_the_switch_online_service_now_has_over_80_classic_games

Tagi: nes Nintendo Switch Online snes