Wiedźmin od Netflix z nowym materiałem. Twórcy prezentują komiczny materiał o Jaskrze

Filmy/seriale
3157V
Wiedźmin od Netflix z nowym materiałem. Twórcy prezentują komiczny materiał o Jaskrze
Kajetan Węsierski | 29.08.2020, 14:30

Jedną z postaci, które cieszą się największą popularnością, wśród wszystkich przedstawionych w "Wiedźminie" na Netflixie jest bez wątpienia Jaskier. Twórcy postanowili poświęcić mu nieco więcej uwagi. 

"Wiedźmin" od Netflix ponownie powstaje i jest to świetna wiadomość. Jakiś czas temu Henry Cavill wrzucił zdjęcia z procesu charakteryzacji, które ostatecznie potwierdziły, że wszystko na planie wróciło do "postpandemicznej" normy. Aby umilić oczekiwanie, twórcy udostępnili na platformie specjalny dokument o powstawaniu pierwszego sezonu świetnie przyjętego serialu

I choć okazał się on bardzo przyjemny i dobrze przyjęty przez widownię, to fani dopraszali się "więcej Jaskra"! Kultowy bard okazał się jedną z bardziej charakterystycznych postaci, a jego "Toss A Coin To Your Witcher" stało się hitem na globalną skalę. Joey Batey bardzo szybko stał się ulubieńcem tłumów, więc prośby nie mogą dziwić. 

Twórcy nie chcieli zostawić tego bez odpowiedzi i zamieścili na Twitterze bardzo zabawny, minutowy zwiastun, który w całości skupia się wokół muzykalnego przyjaciela Geralta. Całość została ubrana w charakterystyczny dla niego, zabawny ton i bez wątpienia przypadnie do gustu amatorom tego typu humoru. Rzućcie okiem i koniecznie dajcie znać jak wrażenia! 

Źródło: https://twitter.com/witchernetflix

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper