Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.08.2020 13:30
Microsoft Flight Simulator nowy zwiastun
754V

Microsoft Flight Simulator na przepięknym zwiastunie. Twórcy przelatują nad Azją i Bliskim Wschodem

Długo wyczekiwany symulator lotów od Microsoftu zadebiutował w połowie sierpnia, a twórcy przypomnieli o tym na nowym materiale wideo, przy którego okazji znowu możemy pozachwycać się tym, jak cudownie wygląda gra. 

Microsoft Flight Simulator to zdecydowanie jeden z mocniejszych tytułów w bibliotece Microsoftu. Gra wygląda  naprawdę zjawiskowo, a recenzenci nie kryli zachwytów produkcją. Igor wystawił grze mocną "dziesiątkę" potwierdzając jej wysoki poziom - tekst przeczytacie w tym miejscu, do czego serdecznie zachęcam. 

I choć zdawać by się mogło, że po tylu materiałach, zwiastunach i obrazkach można się przyzwyczaić do tego, jak zjawiskowo wszystko prezentuje się pod kątem wizualnym, to nic bardziej mylnego. Tytuł wciąż zachwyca, a osobiście każdy kolejny materiał oglądam po kilka razy. Mam ogromną nadzieję, że po odpowiedniej rozbudowie mojego blaszaka, dane będzie mi zobaczyć dzieło Asobo Studio w pełnej krasie. 

Wracając jednak do samego wideo, możemy na nim zobaczyć cudowny obraz Azji oraz Bliskiego Wschodu z perspektywy pilota. Poziom detali powoduje opad szczęki i pokazuje, jak daleko doszliśmy w branży gier wideo w przeciągu ostatnich lat. Mieliście okazję grać? 

Źródło: https://gamingbolt.com/microsoft-flight-simulator-highlights-asia-and-the-middle-east-in-gorgeous-new-trailer

Tagi: Asobo Studio Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios