Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.08.2020 09:30
Assassin's Creed Valhalla nowy zwiastun
7586V

Assassin's Creed Valhalla na nowym zwiastunie. Ubisoft prezentuje mityczne stworzenia z gry

Jednym z aspektów, na które narzekają gracze serii Assassin's Creed, jest coraz większe natężenie elementów fantasy w grze. Wygląda na to, że w najnowszej odsłonie również ich nie zabraknie, choć będą bardziej realne. 

Assassin's Creed Valhalla jest jedną z najbardziej wyczekiwanych premier końcówki bieżącego roku. Oczekiwania są spore, a fani zawiesili twórcom poprzeczkę naprawdę wysoko. Skupiania się na aspektach typowo rozgrywkowych nie ułatwiają na pewno afery wokół studia - warto przypomnieć choćby gorący temat braku płyt z ostatnich dni oraz zwolnienie Ashrafa Ismaila, dyrektora kreatywnego gry

Na osłodę gorzkich informacji związanych z produkcją twórcy zaprezentowali zupełnie nowy zwiastun podczas Future Games Show. Co ciekawe, materiał wideo skupia się na nieco bardziej "fantastycznej" części gry, a więc mitycznych bestiach. Te dane nam będzie spotkać podczas przemierzania lądów i wód stworzonych przez Ubisoft. Warto jednak nadmienić, że przeciwnicy będą zdecydowanie bardziej "przyziemni", niż w poprzedniej odsłonie. 

Przyjdzie nam bowiem walczyć z ogromnym wilczym stworzeniem, trzema siostrami, które zdają się posiadać magiczne mocne oraz wojownikami ze swego rodzaju sekty, która także zdaje się korzystać z nadprzyrodzonych zdolności. Jest więc bardzo możliwe, że tym razem wszystko będzie bardziej realne. Choć trzeba pamiętać, że w Assassin's Creed: Odyssey prawdziwie mityczne elementy pojawiły się głównie w DLC. 

Źródło: https://gamingbolt.com/assassins-creed-valhalla-gets-fantastical-with-mythical-beasts-gameplay

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft