Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.08.2020 19:48
Quantum Error
1483V

Quantum Error na świeżym materiale. Zobaczcie horror zmierzający na PS5

Twórcy Quantum Error nie tracą czasu i ponownie pozwalają spojrzeć na swoją produkcję. Tytuł będzie dostępny na PS5 dopiero w przyszłym roku, lecz deweloperzy chętnie opowiadają o pozycji i pokazują nowe fragmenty z przerażającej przygody.

Zespół odpowiedzialny za Quantum Error przez długi czas wspominał o chęci zaoferowania przerażającej historii na premierę PlayStation 5. Twórcy jednak nie zdążą zakończyć prac nad grą w odpowiednim momencie i z tego powodu historia zostanie udostępniona dopiero w przyszłym roku. Możemy mieć nadzieję, że autorzy dopracują pozycję, zapewniając rozgrywkę na najwyższym poziomie.

Dzisiaj możemy spojrzeć na kolejną zajawkę, tymczasem jeszcze w tym tygodniu (podczas Future Games Show) zobaczymy pełną prezentację rozgrywki. Jak widać, zespół planuje promocję tytułu na każdej imprezie. Trzeba jednak przyznać, że sama koncepcja jest naprawdę intrygująca... Ten gatunek wciąż nie jest przeładowanymi ciekawymi tytułami, więc TeamKill Media na pewno nie będzie narzekać na brak zainteresowania.

Quantum Error na świeżym materiale

TeamKill Media wciąż skrywa wiele tajemnic, ale dzisiaj ponownie otrzymaliśmy szansę spojrzenia na kilka urywków z Quantum Error... I wygląda to całkiem intrygująco.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Quantum Error TeamKill Media trailer zwiastun