Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.08.2020 15:36
Quantum Error PS5
933V

Quantum Error wkrótce pokaże gameplay z PS5. Gra nie zadebiutuje na premierę PlayStation 5

Twórcy pierwszego zapowiedzianego horroru na PS5 potwierdzili kolejny pokaz. W przyszłym tygodniu zobaczymy gameplay z Quantum Error i będzie to pierwsza okazja, by spojrzeć na czystą rozgrywkę.

Quantum Error zmierza aktualnie wyłącznie na PlayStation 5 i PlayStation 4, ale teraz możemy potwierdzić, że gra nie będzie dostępna na premierę PS5. Twórcy walczyli z czasem, by zaproponować horror jeszcze w tym roku, ale potwierdzili na Twitterze, że produkcja zadebiutuje dopiero w przyszłym roku.

Możemy jednocześnie zapowiedzieć, że już w przyszłym tygodniu odbędzie się nowy pokaz Quantum Error. Studio tym razem nie przygotuje zwiastuna, a pokaże czysty gameplay, który powinien zainteresować szerokie grono odbiorców. Tytuł w swoim czasie zebrał mieszane opinie, ale możemy podejrzewać, że najlepsze dopiero przed nami – w końcu zobaczymy jak pozycja wygląda na PlayStation 5.

Już wcześniej deweloperzy potwierdzili, że Quantum Error będzie działał na PS5 w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę. Zespół chce także wykorzystać możliwości ray tracingu, by dopieścić graficznie swoją przerażającą przygodę.

Źródło: Twitter: quantum_error

Tagi: Quantum Error TeamKill Media