Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.08.2020 19:36
The Dark Pictures: Little Hope
549V

The Dark Pictures: Little Hope na długiej rozgrywce. Twórcy pokazują horror w kooperacji

The Dark Pictures: Little Hope to kolejny horror Supermassive Games. Doświadczone studio przygotowuje się do premiery i z okazji gamescomu zaprezentowano długi materiał. Twórcy pokazują rozgrywkę w kooperacji.

Supermassive Games chce zapewnić przerażające historie, ale deweloperzy coraz śmielej rozwijają koncepcję zatytułowaną „nie graj samemu”. Twórcy już w przypadku poprzedniego horroru zapewnili graczom dodatkowe opcje zabawy i nie inaczej będzie w przypadku The Dark Pictures Anthology: Little Hope.

Z okazji targów gamescom, deweloperzy prezentują długi fragment rozgrywki, w którym dwójka graczy ma okazję uczestniczyć w wydarzeniach – tryb nazywa się „Shared Story” i w tym wypadku zainteresowani jednocześnie poznają opowieść. W grze istnieje także wariant zatytułowany Movie Night, w którym jednocześnie piątka uczestników zabawy podaje sobie kontroler – uczestnicy rozgrywki muszą znajdować się w tym samym pokoju.

The Dark Pictures: Little Hope może zapewnić frajdę graczom, którzy uwielbiają ten gatunek i lubią poznawać przerażające przygody ze znajomymi. Supermassive Games w ciekawy sposób rozwija swoją serię – na rynku brakuje podobnych propozycji.

Jesteście zainteresowani tytułem? Sprawdźcie nasze wrażenia oraz zerknijcie na ostatni zwiastun. Premiera The Dark Pictures: Little Hope odbędzie się 30 października.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/08/the-dark-pictures-anthology-little-hope-25-minutes-of-shared-story-mode-gameplay

Tagi: Bandai Namco Supermassive Games The Dark Pictures Anthology: Little Hope