Iza Łęcka Iza Łęcka 27.08.2020 12:47
The Dark Pictures Anthology: Little Hope
440V

The Dark Pictures Anthology: Little Hope na interaktywnym zwiastunie. Decyzje mogą przynieść fatalne skutki

Supermassive Games jest już coraz bliżej premiery swojego najnowszego tytułu. Gracze zostali zaproszeni do poznania namiastki znaczenia swoich krytycznych wyborów w nowym, interaktywnym zwiastunie.

Od lat Supermassive Games podąża wyznaczoną drogą i oferuje klimatyczne historie, w których niemałą rolę odgrywają wybory gracza. Po Man of Medan, nadszedł czas na Little Hope, z którego wstępnymi wrażeniami już jakiś czas temu dzielił się Roger. Premiera gry coraz bliżej, zatem sympatycy gatunku raczeni są kolejnymi materiałami.

Tym razem gracze wyczekujący na The Dark Pictures Anthology: Little Hope będą mogli poznać namiastkę wrażeń, jakie planują zaoferować deweloperzy od premiery. Mgła spowijająca miasteczko skrywa przed bohaterami sporo tajemnic, dlatego potrzeba wiele sprytu oraz przemyślanych decyzji, żeby wywinąć się z łap czyhającego niebezpieczeństwa.

“W Little Hope Twoje wybory mogą zaważyć o życiu i śmierci. Sprawdź swoje umiejętności i postaraj się wybrać najlepszą drogę w interaktywnym doświadczeniu. Jeśli przeżyjesz, przygotuj się do stawienia czoła przerażeniu, jakie czeka na Ciebie 30 października. Powodzenia.”

Nie ukrywajmy, że konwencja interaktywnego zwiastuna idealnie wpisuje się w założenia gry Supermassive Games. Jeżeli nadal zastanawiacie się, czy ruszyć wraz z grupką uczniów oraz ich nauczycieli w podróż do mrocznego miasteczka, sprawdźcie zawartość edycji kolekcjonerskiej.

Źródło: Informacja prasowa CENEGA

Tagi: Bandai Namco Supermassive Games The Dark Pictures Anthology: Little Hope