Ratchet & Clank: Rift Apart w 60 fps na PS5, ale przy „niższej rozdzielczości”

Gry
3321V
Ratchet & Clank: Rift Apart w 60 fps na PS5, ale przy „niższej rozdzielczości”
Wojciech Gruszczyk | 28.08.2020, 16:33

Ratchet & Clank: Rift Apart to kolejna gra Insomniac Games, która zadziała na PS5 w 60 klatkach na sekundę. Twórcy nie zdradzają dokładnych szczegółów, ale nie możemy liczyć na jednoczesną rozgrywkę w rozdzielczości 4K.

Na wczorajszej konferencji gamescom Opening Night Live zobaczyliśmy piękny gameplay z Ratchet & Clank: Rift Apart, a teraz deweloperzy podczas rozmowy z redakcją Famitsu potwierdzili ważny szczegół, który powinien zainteresować wiernych fanów tego IP.

zadziała na PS5 w 60 klatkach na sekundę, jednak nie możemy w takiej sytuacji liczyć na rozdzielczość 4K. Twórcy zapewnią dwa tryby – w pierwszym otrzymamy 60 fps + „niższa rozdzielczość”, a w drugim 30 fps przy 4K.

Insomniac Games zapewni już drugą grę na PS5, która zadziała w 60 klatkach na sekundę – wcześniej studio informowało, że Spider-Man: Miles Morales również zadziała w 4K i także w tym wypadku wybierzemy „tryb”. Choć akurat wspomniana gra zapewni combo 60 fps + 4K.

Na kompletne szczegóły dotyczące rozgrywki w nowego Ratcheta na PlayStation 5 przyjdzie nam jeszcze zaczekać, ale dobrze, że deweloperzy już teraz wspominają o rozgrywce w 60 klatkach na sekundę.

Twórcy zdradzili również, że gracze poczują grę dzięki kontrolerowi DualSense oraz dźwiękowi 3D, a tytuł nie jest bezpośrednią kontynuacją Ratchet and Clank: Into the Nexus.

Źródło: Twitter: InsomniacGames

Komentarze (273)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper