12 Minutes zapowiada się bardzo ciekawie! Nietypowy zwiastun pokazany podczas prezentacji

News
694V
12 Minutes zapowiada się bardzo ciekawie! Nietypowy zwiastun pokazany podczas prezentacji
Kajetan Węsierski | 27.08.2020, 21:10

Wyczekujący mogą być usatysfakcjonowani! Zagadkowe 12 Minutes doczekało się nowego zwiastuna, który zaprezentowano nam podczas trwającej imprezy Opening Night Live. 

to jedna z ciekawszych, małych gier, które ujawniono podczas ubiegłorocznego E3. Pierwsze materiały bardzo zachęciły graczy do wyczekiwania na kolejne informacje, choć trzeba przyznać, że ekipa z Annapurna była bardzo oszczędna w słowa - właściwie nawet teraz wiemy niewiele. 

Historia skupi się na mężczyźnie uwięzionym w swoistej pętli czasowej, który cały czas przeżywa tę samą, jedną scenę ze swojego życia. Całość dzieje się w mieszkaniu, więc należy podkreślić, że klimat zaszczucia i bezsilności może być jedną z najważniejszych cech projektu Luisa Antonio. 

Nowy materiał został właśnie pokazany podczas Opening Night Live i nie ma co dłużej pisać! Jest bardzo enigmatycznie, a atmosferę można wręcz ciąć nożem. Jak tylko zwiastun pojawi się w Internecie, będziecie mogli go zobaczyć poniżej, a zdecydowanie warto rzucić okiem, bo takich projektów jest niewiele. 

Źródło: własne

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper