Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.08.2020 16:21
Ubisoft Heroes
341V

Ubisoft Heroes powracają. Ubisoft zaprezentował 2. serię figurek

Ubisoft właśnie zaprezentował drugą serię figurek Ubisoft Heroes. Gracze teraz mogą sięgnąć po przykładowo bohaterów Assassin's Creed Valhalla. Firma przygotowała pięć gadżetów i niektóre wyglądają nieźle.

Ubisoft systematycznie prezentuje ciekawe edycje kolekcjonerskie dla swoich gier (sprawdźcie zestaw z Far Cry 6), ale korporacja postanowiła przygotować również figurki przypominające Funko POP. Francuzi stawiają oczywiście na swoich bohaterów i tym razem korporacja chce promować nadchodzące produkcje.

Ubisoft Heroes zostało zapowiedziane w czerwcu i w pierwszej serii pojawili się Ezio Auditore z Assassin’s Creed, Vaas Montenegro z Far Cry 3, Nomad z Tom Clancy’s Ghost Recon oraz Kórlik Sam Fisher. W nowym zestawie znajdziemy Eivora (w dwóch wersjach) z Assassin's Creed Valhalla, King of Hearts i Ded Coronet z Watch Dogs Legion oraz Pandę z Just Dance.

Każda z figurek jest dostępna w sklepie Ubisoftu i można je zgarnąć po 60 zł za sztukę. Premiera najnowszej kolekcji odbędzie się 27 października, ale teraz możemy składać zamówienia przedpremierowe.

Źródło: YouTube.com

Tagi: figurki Ubisoft Ubisoft Heroes