Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.06.2020 19:58
Ubisoft Heroes 1 seria
559V

Ubisoft Heroes zapowiedziane. Francuzi ujawnili pierwszy zestaw figurek

Jeszcze przed Ubisoft Forward otrzymaliśmy pierwszą zapowiedź od francuskiej korporacji. Ubisoft Heroes to zestaw figurek, które będą kolekcjonować wierni fani studia. Na dobry początek zaprezentowano czterech bohaterów.

W lipcu odbędzie się Ubisoft Forward, podczas którego zobaczymy największy zestaw gier przygotowany przez francuskiego producenta i wydawcę. Gracze mogą liczyć na między innymi szczegółowy gameplay z Assassin's Creed: Valhalla, ale jeszcze przed tymi atrakcjami – pokazano pierwszą serię Ubisoft Heroes.

Pod tą nazwą kryją się figurki prezentujące kultowe postacie Ubisoftu. W pierwszej partii znajdziemy Ezio, Vaasa, Nomada oraz Kórlika w przebraniu Sama Fishera. Trzeba przyznać, że Ubisoft potrafi się „bawić” pokazując ikonę z Far Cry 3 biorąc pod uwagę serię plotek dotyczących powrotu Montenegro.

Tak prezentują się szczegóły pierwszej serii:

  • Ezio Auditore z Assassin’s Creed® został wiernie odtworzony, ze wszystkimi kluczowymi elementami, dzięki którym przeszedł do legend. Od kultowego kaptura asasynów po zabójcze ukryte ostrza, dodano wszystkie elementy, aby stworzyć najbardziej wierną figurkę chibi Ezio, dostępną w edycji standardowej i Eagle Vision. Tę ostatnią zakupić można wyłącznie w Ubisoft Store.
  • Vaas Montenegro, najbardziej niebezpieczny i niestabilny bohater Far Cry 3® został na powrót ożywiony. Od zrelaksowanej postawy po mocno trzymany pistolet, blizny, tatuaże, piercingi i ciemne pierścienie, ta figurka chibi Vaasa wygląda jak prawdziwy czarny charakter. 
  • Częścią tej przygody jest też Nomad, dowódca oddziału duchów z Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint. Charakterystyczna sylwetka i świdrujący wzrok podpułkownika znanej elitarnej jednostki amerykańskich operacji specjalnych sprawiają, że to chibi po prostu musisz mieć.
  • I wreszcie, kórliki i Sam Fisher postanowiły zewrzeć szyki i dać nam tę unikatową figurkę chibi. Kiedy szaleństwo kórlików łączy się z powagą agenta CIA, Sama Fishera, komicznych sytuacji na pewno nie zabraknie. Ten kórlik ubrany jest dokładnie tak jak Sam Fisher... z wyjątkiem broni, którą zastąpił przepychacz.

Pierwszą partię Ubisoft Heroes można już zamówić w przedsprzedaży, w sugerowanej cenie producenta 60,00 zł. Figurki będą dostępne od 27 sierpnia 2020 r.

Źródło: Informacja prasowa: Ubisoft

Tagi: Ubisoft Ubisoft Forward Ubisoft Heroes