World of Tanks Blitz zadebiutował na Nintendo Switch. Wargaming zaprasza do gry wszystkich graczy

Gry
789V
World of Tanks Blitz zadebiutował na Nintendo Switch. Wargaming zaprasza do gry wszystkich graczy
Wojciech Gruszczyk | 26.08.2020, 16:32

Wargaming właśnie zaskoczył oferując World of Tanks Blitz na Nintendo Switchu. Gra otrzymała cross-play, a dodatkowo gracze mogą cieszyć się tytułem bez dodatkowych opłat – oby kolejne produkcje podążyły tą drogą.

World of Tanks Blitz jest od dzisiaj dostępny na Nintendo Switchu. Gra ma zapoczątkować dużą współpracę Wargamingu z Nintendo i zainteresowani mogą liczyć nie tylko na ekskluzywną zawartość, ale również całkowicie bezpłatną rozgrywkę. Produkcja jest dostępna za darmo i nie wymaga subskrypcji Nintendo Switch Online.

Dalsza część tekstu pod wideo

Tak grę zapowiedział Andrey Ryabovol, dyrektor produktowy World of Tanks Blitz:

„World of Tanks Blitz jest pierwszym tytułem firmy Wargaming, który debiutuje na platformie Nintendo, co udostępnia charakterystyczną rozgrywkę czołgową jeszcze większej ilości graczy na całym świecie. Premiera na Nintendo Switch jest wręcz idealna, jako że platforma jest również mobilna, a jej możliwości graficzne perfekcyjnie pasują do naszej gry i jej społeczności.”

World of Tanks Blitz osiągnął już ponad 137 milionów pobrań na całym świecie, a deweloperzy postanowili zaproponować graczom cross-platformowe zmagania. Walki odbywają się na jednym serwerze, więc bez problemu możecie dołączyć do wspólnej zabawy ze znajomymi.

Autorzy podkreślają, że bez problemu przeniesiecie swój progres do gry:

„Gracze korzystający z istniejących kont Wargaming.net w World of Tanks Blitz mogą przenieść się na Nintendo Switch zachowując dotychczasowe, pełne postępy w grze.”

Wargaming stworzył także unikatowe elementy przygotowane dla graczy na konsolach Nintendo. Fani otrzymają również zestaw upominków, które pomogą rozpocząć przygodę z World of Tanks Blitz na Nintendo Switch: 1000 złota, 3 dni konta premium oraz amerykański czołg T2 Medium poziomu II.

Warto również spojrzeć na ostatnie nowości w World of Tanks oraz poznajcie szczegóły wsparcia konsolowej wersji pozycji.

Źródło: Informacja prasowa: Wargaming

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper