Iron Harvest jest przeładowane dobrą muzyką. Nad udźwiękowieniem gry pracowali Polacy

Gry
559V
Iron Harvest jest przeładowane dobrą muzyką. Nad udźwiękowieniem gry pracowali Polacy
Wojciech Gruszczyk | 26.08.2020, 16:05

Iron Harvest to nie tylko piękny świat wykreowany przez Jakuba Różalskiego. Twórcy zadbali o dobre udźwiękowienie i właśnie w tym pomogli kompozytorzy z Polski. Teraz wydawca chwali się motywem przewodnim gry i opowiada o stworzeniu odpowiedniej muzyki dla każdej z frakcji.

Iron Harvest zbliża się do wielkiej premiery, więc dzisiaj światowy wydawca produkcji Deep Silver oraz developerzy z KING Art Games postanowili opowiedzieć o udźwiękowieniu pozycji. W produkcji możemy liczyć nie tylko na klimatyczne umiejscowienie wydarzeń, ale również świetny soundtrack przygotowany przez Adama Skorupę (pracował przy między innymi Wiedźminie), Michała Cieleckiego (seria Shadow Warrior) oraz Krzysztofa Wierzynkiewicza (Bulletstorm).

Dalsza część tekstu pod wideo

Twórcy postanowili nie tylko zadbać o zróżnicowaną muzykę do każdej z frakcji, ale wykorzystali liczne tradycyjne instrumenty i gatunki, które zostały zmiksowane z brzmieniami pasującymi do dieselpunkowego świata. Gracze mogą liczyć na przykładowo dźwięki rosyjskiej bałałajki oraz chór polskich górali.

Jak to brzmi? Przekonajcie się włączając poniższy materiał. Iron Harvest może otrzymać kawał dobrze skrojonych dźwięków, które zachęcą graczy do poznawania tej przygody.

Sprawdźcie również fabularny zwiastun i materiał przygotowany na rocznicę Bitwy Warszawskiej.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper