Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.08.2020 15:42
Fall Guys PS Plus
895V

PS Plus ma nowego lidera. Fall Guys to najchętniej pobierana gra w historii usługi

Twórcy Fall Guys mogą ponownie świętować. To właśnie ich produkcja została liderem zestawienia najczęściej pobieranych produkcji w historii usługi. Gracze mogą szykować się na kolejne atrakcje, które zostaną wkrótce zapowiedziane.

Fall Guys: Ultimate Knockout w tym tygodniu otrzymało ważną aktualizację, która powinna zainteresować wielu graczy z PlayStation 4. Nic dziwnego, że autorzy skupiają się na dopracowaniu wersji na konsolę Sony, ponieważ możemy mieć pewność, że na serwerach nie brakuje fanów pozycji z tej platformy.

Sony właśnie potwierdziło sporą ciekawostkę – Fall Guys to najczęściej pobierana gra z PlayStation Plus w historii usługi. Jest to spore zaskoczenie biorąc pod uwagę, że w PS Plus pojawiały się już duże tytuły AAA.

Mediatonic mierzy się teraz z dużym wyzwaniem, ponieważ deweloperzy muszą zadbać o tak dużą publikę. Na pewno nie będzie to łatwe, jednak już pierwsze nowości przygotowane dla gry zostaną opublikowane jutro. Fall Guys otrzyma swoje 5 minut na konferencji rozpoczynającej tegoroczny, cyfrowy gamescom.

Fall Guys osiągnął świetny wynik, a jeśli deweloperzy będą w odpowiedni sposób rozwijać grę, to mogą osiągnąć jeszcze lepsze wyniki.

 

Źródło: Twitter: PlayStationEU

Tagi: Devolver Digital Fall Guys: Ultimate Knockout Mediatonic