Iza Łęcka Iza Łęcka 25.08.2020 13:20
Fall Guys: Ultimate Knockout - PS4 - PC
972V

Fall Guys z ważną aktualizacją. Gracze na PS4 otrzymają możliwość dostosowania kontroli

Twórcy Fall Guys nie tylko opracowują szereg nowości dla graczy, ale nie zapominają również o wprowadzeniu kilku poprawek. Na PlayStation 4 pojawiła się wyczekiwana opcja dostosowania kontroli, dzięki czemu dostosujemy między innymi czułość analogów.

Dotychczas Fall Guys: Ultimate Knockout zawitało wyłącznie na PS4 i PC, jednak po dość krótkim czasie gracze użytkujący sprzęt Sony dostrzegli, że otrzymali produkcję bez rozbudowanych opcji. Z pomocą przyszli jednak deweloperzy, którzy wprowadzili część podstawowych funkcji, umożliwiając między innymi zmianę szybkości analogów.

Najnowsza aktualizacja zajmuje się usprawnieniami rozgrywki, dzięki czemu poprawiona została geometria skoków oraz algorytm odpowiadający za losowanie poszczególnych rund. Zadbano także o usunięcie przyczyn najczęstszych crashów oraz lepszą wydajność na PlayStation 4. Wiele wskazuje na to, że gracze mieli problem z przypadkowym kupowaniem przedmiotów, ponieważ poprawiono okno transakcji. Ponadto, twórcy z Mediatonic zajęli się dopracowaniem napisów i opisów wszystkich pucharków.

Aktualizacja 1.06 jest już dostępna i zajmuje ponad 1GB. Gracze mogą przygotowywać się do przedstawienia nadciągających nowości– już w tym tygodniu odbędzie się pokaz drugiego sezonu rozgrywek. Studio posiada rozbudowane plany na rozwój gry.

A Wy graliście już w Fall Guys? Sprawdźcie naszą recenzję.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/08/fall_guys_ps4_patch_1_06_available_now_heres_all_the_patch_notes

Tagi: Devolver Digital Fall Guys: Ultimate Knockout Mediatonic