Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.08.2020 08:30
Fall Guys sezon 2
1458V

Fall Guys doczeka się drugiego sezonu! Oficjalna zapowiedź już podczas Gamescom Opening Night Live

Najnowszy tytuł wydawany przez Devolver Digital to kolejny przykład projektu, który oferując ciekawą rozgrywkę wieloosobową, bardzo szybko zdobywa ogromny sukces i rośnie do miana globalnego hitu - a drugi sezon już za rogiem! 

Fall Guys: Ultimate Knockout to prawdopodobnie największy niespodziewany hit tego roku, który błyskawicznie zawładnął sercami graczy. Projekt cieszy się niebywałym sukcesem - grę na samym PlayStation 4 wypróbowało już 15,6 mln graczy. Twórcy zdają sobie sprawę, że zainteresowanie trzeba podtrzymać, więc co krok wymyślają nowe pomysły na utrzymywanie fanów

Najnowszym ma być start 2. Sezonu! Małą zapowiedź przyszykował sam Geoff Keighley, który podzielił się na Twitterze dość wymownym i jednoznacznym wpisem. Zapowiedział on, że już 27 sierpnia, podczas Gamescom Opening Night Live, fani będą mogli po raz pierwszy zobaczyć, co przyniesie przyszłość w Fall Guys: Ultimate Knockout!

Na ten moment nie wiadomo, co znajdzie się w rzeczonej zapowiedzi. Prawdopodobnie poznamy datę startu drugiego sezonu rozgrywek, ale ciężko wyrokować, czy przyjdzie nam dowiedzieć się czegoś na temat nowych trybów, postaci, albo map. Pozostaje więc czekać! My na pewno zaprosimy Was w dzień wydarzenia na wspólne oglądanie, więc nie pozwolimy Wam pominąć ogłoszenia! 

Źródło: https://gamingbolt.com/fall-guys-season-2-to-be-revealed-at-gamescom-opening-night-live

Tagi: Devolver Digital Fall Guys: Ultimate Knockout Mediatonic