Iza Łęcka Iza Łęcka 26.08.2020 07:35
Xbox logo
4580V

Microsoft rozdaje pieniądze na zakupy. Promocja z okazji gamescomu

Microsoft wysyła do wybranych graczy wiadomości, w których korporacja zaprasza na zakupy. W treści wiadomości pojawia się kod umożliwiający zasilenie swojego cyfrowego portfela. Pieniądze możecie wydać na jedną z trwających promocji.

Już jutro odbędzie się Opening Night Live, podczas którego będziemy świadkami prezentacji wielu interesujących gier. Deweloperzy z całego świata rozpoczną świętowanie cyfrowej edycji gamescomu, do czego dołącza również Microsoft, który rozsyła miłe wiadomości do wybranych graczy.

Jak zobaczycie na poniższym zdjęciu: rozdawane są bony upominkowe o wartości 21 zł, które możemy wydać na gry z wyprzedaży lub zakupy innych tytułów, dodatków czy też filmów. Opcji jest sporo, bo jak wiadomo w sklepie amerykańskiej korporacji znajdziecie szeroki katalog mocnych tytułów.

Nie mam pewności, do kogo trafia niespodzianka i otrzymuje kod, ale jak zobaczycie poniżej – powiadomienia są wysyłane również do graczy z Polski, więc warto sprawdzić skrzynki na Xboksie. Wiadomość przychodzi od użytkownika Xbox Live (to samo konto, które przesyła kody na darmowe dodatki). Pamiętajcie jedynie, że kod należy zrealizować do 30 września i wydać go w ciągu następnych 90 dni.

Mówiąc o promocjach, warto sprawdzić najnowszą ofertę Cenegi, w której obniżone zostały ceny gier między innymi na Xboksa One. Tytuły w pudełkach znajdziecie w marketach.

Microsoft rozdaje pieniądze Xbox

Źródło: własne

Tagi: Microsoft promocja xbox xbox one