Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.08.2020 04:30
Gry na PS4, Xbox One, Nintendo Switch i PC w dużej promocji
3103V

Gry na PS4, Xbox One, Nintendo Switch i PC w dużej promocji. Obniżki do 60% na znane produkcje

Jeszcze przed zakończeniem wakacji Cenega zaprasza graczy na nową promocję. Klienci mogą sięgnąć po znane produkcje na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switcha i PC w lepszych cenach. Firma w ramach oferty Back To School przecenia szereg ciekawych tytułów.

W następnych miesiącach nie będzie brakować nowych gier AAA, więc sklepy i wydawcy starają się zainteresować szeroką publikę wcześniej wydanymi produkcjami. Najłatwiejszym sposobem trafienia do graczy jest wciąż promocja i właśnie na taką zaprasza klientów Cenega. Firma przygotowała ofertę zatytułowaną Back To School, w której znalazły się zróżnicowane produkcje.

Wydawca jak zawsze przecenia szereg tytułów, które osobiście wrzuca na polski rynek, więc w promocji znajdziecie gry od między innymi Activision, Bethesdy, Warner Bros. czy też nawet od Take-Two. Promocja trwa do 6 września lub do wyczerpania zapasów.

RTV Euro AGD

PC

Xbox One

PlayStation 4

Media Expert 

Xbox One 

PC 

PlayStation 4

Nintendo Switch

Empik 

Nintendo Switch

Jeśli jednak preferujecie cyfrowe wersje gier – sprawdźcie promocję w eShopie oraz na PlayStation Store. Nadal możecie odebrać dwie pozycje od Epic Games.

Źródło: Cenega

Tagi: cenega gry w promocji pc PlayStation 4 promocja PS4 Xbox Xbox One