Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.08.2020 13:25
PS Plus Sony PlayStation 4
7055V

PS Plus w promocji! Sony przecenia abonament PlayStation Plus

Sony zaprasza graczy do nowej promocji na PS Plus. Zainteresowani mogą zgarnąć 12-miesięczne członkostwo PlayStation Plus z 25% rabatem. Oferta jest przygotowana wyłącznie dla nowych klientów.

Sony już wkrótce przedstawi gry z wrześniowego PS Plus, ale zanim otrzymamy takie przyjemności, możemy zapoznać się z nową promocją. Japoński producent przecenił abonament o 25% Gracze zamiast płacić 240 zł mogą skorzystać z oferty i otrzymać dostęp do usługi za 180 zł.

PS Plus w promocji

PlayStation Plus na 12 miesięcy za 180 zł

Ta cena obowiązuje tylko od 25/08/2020 11:00 (BST) do 01/09/2020 11:00 (BST).

Trzeba jednak zaznaczyć, że oferta jest przygotowana wyłącznie dla nowych klientów, więc jeśli akurat posiadacie aktywnego Plusa, to nie możecie skorzystać z propozycji. Promocja będzie dostępna do najbliższego poniedziałku – prawdopodobnie właśnie wtedy poznamy PlayStation Plus na wrzesień.

Aktualnie w ofercie PlayStation Plus znajdziecie dwie gry – Fall Guys: Ultimate Knockout (przeczytajcie recenzję) oraz Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered (czy warto zagrać?). Szczególnie warto sprawdzić ten pierwszy tytuł, który okazał się prawdziwym hitem i systematycznie cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem wśród graczy.

Źródło: Informacja prasowa: PlayStation Japan

Tagi: playstation playstation plus ps plus Sony