Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.08.2020 10:20
Black Myth
2725V

Black Myth: Wu Kong zachwyca wykonaniem lokacji. Nowe filmiki i grafiki koncepcyjne

Chińczycy znów zadziwiają świat swoimi projektami. Ostatnio wielki entuzjazm wywołało Black Myth: Wu Kong, które dorobiło się długiego, gameplayowego zwiastuna. Tym razem możemy przyjrzeć się ślicznym grafikom koncepcyjnym z nadciągającej produkcji.

Black Myth: Wu Kong, które inspirowane jest fabularnie chińskim eposem "Wędrówka na Zachód" wygląda pięknie na pierwszym gameplayu (po filmik odsyłam was do poprzedniego newsa). W kolejnych dniach od publikacji rozgrywki studio Game Science prezentuje nowe materiały na swojej oficjalnej stronie. Są to przede wszystkim grafiki koncepcyjne, które znajdziecie w naszej galerii, ale też krótkie klipy wideo, pokazujące środowisko gry.

Poniżej możecie sprawdzić kolejne, statyczne ujęcia z etapów, które będziemy zwiedzać w Black Myth: Wu Kong. Przypominam, że tytuł działa w oparciu o Unreal Engine 4 i że trafi na PC oraz na - jak to ujęli deweloperzy - "na mainstreamowe konsole". Zapewne chodzi o PS5 i XSX - gra nie dorobiła się jeszcze nawet przybliżonego terminu premiery i premiery spodziewać się można pewnie dopiero w 2021/2022 roku. Autorzy podkreślają, że prace idą w dobrym kierunku, ale nie są w stanie jeszcze określić, kiedy produkcja trafi na rynek. Obecnie chińskie studio szuka kolejnych doświadczonych deweloperów do dokończenia pracy nad rzeczonym RPG-iem Akcji.

Gameplayowy zwiastun i pierwsze informacje na temat Black Myth znajdziecie tutaj.

Tagi: Black Myth: Wu Kong Game Science