Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.08.2020 19:24
Call of Duty Warzone
1160V

Call of Duty: Warzone z Games of Summer. Twórcy zapowiadają mnóstwo atrakcji w 5. sezonie

Infinity Ward nie kończy z rozwojem Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Modern Warfare. Jeszcze przed pokazem Call of Duty Black Ops: Cold War otrzymaliśmy zapowiedź nowych atrakcji do już wydanych odsłon strzelanki Activision. Poznajcie szczegóły.

W tym tygodniu zobaczymy pierwsze materiały z Call of Duty Black Ops: Cold War, ale nie oznacza to, że pracownicy Infinity Ward mają już wolne i mogą skupić się na kolejnym projekcie. Twórcy wciąż rozwijają Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Modern Warfare – właśnie zapowiedziano Games of Summer.

Pod tą tajemniczą nazwą kryją się nowe wyzwania, podczas których gracze sprawdzą swoje umiejętności. Weźmiemy udział w peletonie, wpadniemy na strzelnicę czy też poskaczemy po specjalnie przygotowanej lokacji. Deweloperzy będą nas nagradzać medalami, które wymienimy na skórki.

To jednak nie koniec nowości. W Call of Duty: Warzone pojawi się nowy tryb, sprawdzimy także kolejnego operatora lub skorzystamy z potencjału nowego karabinu. Gracze mogą także liczyć na weekend potrójnego XP.

Trzeba przyznać, że to dobra zapowiedź ekscytującego tygodnia dla miłośników Call of Duty, którzy już w tym tygodniu zobaczą nową odsłonę, a gra otrzyma nawet swoje pięć minut na tegorocznym Opening Night Live.

Źródło: Twitter: CallofDuty

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward