Yakuza: Like a Dragon ma datę premiery. Czy w tym dniu zadebiutuje Xbox Series X?

Gry
1048V
Yakuza: Like a Dragon ma datę premiery. Czy w tym dniu zadebiutuje Xbox Series X?
Wojciech Gruszczyk | 24.08.2020, 15:38

Twórcy Yakuza: Like a Dragon właśnie potwierdzili datę premiery swojej nowej produkcji. Gra ma być dostępna na premierę nowej konsoli Microsoftu, a przedstawione szczegóły sugerują ciekawy scenariusz.

Microsoft potwierdził już listopadową premierę Xboksa Series X. Nadal musimy zaczekać na ostateczne szczegóły dotyczące wielkiego wydarzenia, ale bardzo możliwe, że next-genowa konsola trafi na rynek 13 listopada.

Właśnie w tym dniu zadebiutuje Yakuza: Like a DragonSEGA właśnie potwierdziła ostatni przeciek ze sklepu Microsoftu. Wydawca potwierdza, że w tym dniu zagramy na PlayStation 4, Xboksie One oraz PC, a edycja na Xboksa Series X trafi na rynek w „dniu premiery urządzenia”.

Jak wiadomo 26 listopada odbędzie się Święto Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych, więc konsola Microsoftu musi zadebiutować przed tym wydarzeniem – mamy w tej sytuacji tylko trzy weekendy, a 13-14 listopad pasuje idealnie na debiut nowej konsoli.

Na deser możecie sprawdzić nowy zwiastun Yakuza: Like a Dragon, który potwierdza charakter produkcji i przypomina, że tym razem otrzymamy zupełnie zmienioną formułę, ponieważ deweloperzy postawili na turową walkę.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper