Iza Łęcka Iza Łęcka 24.08.2020 11:46
Opening Night Live gamescom
935V

gamescom Opening Night Live z 38 grami. Geoff Keighley potwierdza wielkie show

Już w ten czwartek zainaugurowany zostanie cyfrowy gamescom. Geoff Keighley potwierdza pierwsze szczegóły wydarzenia, na którym zobaczymy wiele interesujących pozycji. Gracze nie będą się nudzić podczas imprezy otwarcia.

Od kilku miesięcy uczestniczymy w cyfrowych pokazach, podczas których prezentowane są nowe produkcje zmierzające na rynek. Geoff Keighley poprowadził graczy przez Summer Game Fest, którego wielkim zwieńczeniem będzie zbliżający się cyfrowy gamescom.

Impreza zostanie zapoczątkowana Opening Night Live, który odbędzie się w najbliższy czwartek. Już w zeszłym tygodniu Keighley zapowiadał prezentację ponad 20 tytułów, jednak od tego czasu pewne kwestie uległy niemałej zmianie, dzięki czemu możemy poznać konkrety dotyczące wydarzenia.

Na Opening Night Live zostanie zaprezentowanych 38 gier od 18 różnych wydawców, a całość będzie trwała 2 godziny. Pre-show rozpocznie się o 19:30, a główna część imprezy została zaplanowana na 20:00. W trakcie tegorocznego wydarzenia zabraknie publiczności, ale całość będzie transmitowana na żywo ze studia w Los Angeles.

Jednocześnie potwierdzono, że Opening Night Live koncentruje się głównie na „aktualizacjach” wcześniej zapowiedzianych gier i choć na pokazie pojawi się kilka zapowiedzi, to jednak nie możemy liczyć na 38 ogłoszeń nowych produkcji.

Nie spodziewajmy się także samych nowinek od deweloperów AAA: już wcześniej autorzy Fall Guys potwierdzili, że na Opening Night Live przedstawią szczegóły drugiego sezonu rozgrywek. W trakcie show zobaczymy jednak pierwszy, fabularny dodatek do DOOM Eternal.

Źródło: https://playfront.de/gamescom-opening-night-mit-ueber-20-premieren/

Tagi: gamescom Geoff Keighley Opening Night Live