Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.08.2020 18:35
Doom Eternal The Ancient Gods Part 1
892V

Doom Eternal The Ancient Gods Part 1 nadciąga. Gracze mogą szykować się na kolejne demony

id Software oraz Bethesda zaprezentowały pierwszą zajawkę Doom Eternal The Ancient Gods Part 1. Jest to pierwszy dodatek do cenionej strzelanki i fabularna przygoda zostanie przedstawiona szerokiej publice już pod koniec miesiąca. Dzisiaj oglądamy teaser.

Doom Eternal osiągnął świetne wyniki w recenzjach (przeczytajcie mój tekst), a już jutro odbędzie się próba zaoferowania rozgrywki w 1000 fps. Gracze mogą jednak szykować się na kolejne wyzwania, ponieważ deweloperzy właśnie zaprezentowali pierwszy teaser The Ancient Gods Part 1.

Pod tą nazwą kryje się duże, fabularne rozszerzenie. Deweloperzy ciężko pracują, by rozbudować nasze doświadczenie i tym razem fani mają otrzymać przepełnione wyzwaniami opowieści, które rozbudują nasze doświadczenie z podstawki.

Niestety, dzisiaj nie otrzymaliśmy za wiele atrakcji, ponieważ te nadejdą 27 sierpnia, gdy podczas gamescom Opening Night Live odbędzie się pełna prezentacja dodatku. Wydarzenie odbędzie się w ramach Summer Game Fest.

id Software jeszcze przed premierą Doom Eternal zapowiedziało, że gracze mogą liczyć na mocne i ciekawe historie, które będą prezentować bardzo wysoki poziom. Teraz pozostaje tylko czekać na imprezę.

Źródło: Twitter: DOOM

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software