Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 23.08.2020 08:30
Age of Empires 3 Definitive Edition na Gamescomie
851V

Age of Empires 3 Definitive Edition może zadebiutować już niedługo. Twórcy zostawiają fanom wskazówkę

Najnowsze doniesienia zdają się sugerować, że odświeżona wersja trzeciej odsłony serii Age of Empires może zadebiutować wcześniej, niż się spodziewamy. 

Age of Empires III w wersji Definitive Edition to gra, na którą czeka cała masa fanów strategii - nie tylko tych od Ensemble Studios. O pierwszych testach dla graczy mogliśmy czytać na początku roku, a nie tak dawno, albowiem w ubiegłym miesiącu, głośno było o tym, że jedna z brazylijskich organizacji oceniła grę. Było to znakiem, że premiera zbliża się wielkimi krokami. 

Teraz twórcy na oficjalnym Twitterze zostawili fanom bardzo ciekawą wskazówkę, która pozwala sądzić, że debiut wyczekiwanej pozycji może nadejść szybciej, niż się spodziewamy. Zamieścili oni bowiem obrazek z ośmioma ikonami, z których skróty klawiszowe do każdej pozwalają ułożyć wyraz "G A M E S C O M". To dość wymowne i jednoznaczne, czego by nie mówić. 

Warto oczywiście przypomnieć, że z powodu panującej pandemii koronawirusa Gamescom nie odbędzie się tradycyjnie, w formie fizycznej. Tym razem będziemy mogli oglądać go online i zaprezentowany zostanie w formie pokazu gier, który będzie miał miejsce już 27 sierpnia. Bliżej samego wydarzenia na pewno o nim przypomnimy i zaprosimy do wspólnego seansu! 

Źródło: https://wccftech.com/age-of-empires-3-definitive-edition-could-drop-very-soon/

Tagi: age of empires iii Ensemble studios MacSoft (Macintosh) Microsoft Studios (Windows)