Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 22.08.2020 18:09
Project CARS 3 na godzinnej rozgrywce. Poznaliśmy rozmiar gry i łatki premierowej
1023V

Project CARS 3 na godzinnej rozgrywce. Poznaliśmy rozmiar gry i łatki premierowej

Project CARS 3 już w przyszłym tygodniu będzie miało swoją premierę, a my tymczasem możemy sprawdzić pierwszą godzinę z gry i poznać rozmiar gry oraz łatki premierowej.

W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się kilku cennych informacji na temat Project CARS 3. Wiemy, że najnowsza odsłona wyścigowej serii odejdzie od symulacji na rzecz bardziej zręcznościowej rozgrywki. Tym samym stanie się bardziej przystępne od poprzedników. Oprócz tego dowiedzieliśmy się, że długość kariery oceniana jest na ponad 40 godzin.

Dzisiaj dowiadujemy się, że rozmiar gry to blisko 40GB. Oprócz tego konieczne jednak będzie pobranie łatki premierowej, która rozmiarami zbliżona jest do wagi pełnej wersji gry. Aktualizacja do wersji 1.02 zajmie prawie 36GB. Na ten moment nie wiadomo co wspomniany patch naprawia.

Ponadto, w Sieci pojawiło się nagranie prezentujące pierwszą godzinę z Project CARS 3. Poniższe wideo prezentuje wersję na PC. Grający korzysta z pada Xboxa, a w swoim materiale pokazuje tworzenie postaci, modyfikowanie pojazdów oraz oczywiście same przejazdy. Wszystko to bez komentarza.

Project CARS 3 ma pojawić się 28 sierpnia tego roku na PlayStation 4, PC i Xbox One.

Źródło: https://twistedvoxel.com/project-cars-3-day-one-update-file-size/

Tagi: Bandai Namco gameplay Project CARS 3 Slightly Mad Studios