Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 22.08.2020 13:17
NBA 2K21 PS Plus Bonus
814V

NBA 2K21. Posiadacze PlayStation Plus otrzymają darmowe paczki kart, a MyTeam przeniesiemy na next-geny

NBA 2K21 będzie pierwszą międzygeneracyjną grą sportową od 2K Games, a co za tym idzie, deweloperzy muszą zadbać o odpowiednie wsparcie płynnego przejścia z PS4 i Xbox One na ich next-genowe odpowiedniki.

2K Games musi zmazać plamę na swoim honorze, jaką nabyło poprzez skandaliczne napychanie serii NBA 2K mikropłatnościami, co doszło w poprzedniej odsłonie aż do granic absurdu.

Generacyjny przeskok zawsze jest dobrą okazją dla każdej z firm, aby okazać nieco "serca", schować słupki finansowe do szuflady i pokazać, że jest się pro-konsumenckim. Twórcy Control zdecydowanie oblali ten test, dlatego 2K Games ma szansę na zyskanie w naszych oczach jeszcze bardziej.

Okazuje się, że wszystkie nasze dane z wieloosobowego trybu MyTeam będziemy mogli bez dodatkowych opłat przenieść z PlayStation 4 oraz Xbox One na najnowsze konsole obu producentów, co jest świetną wiadomością dla miłośników marki, pragnących doświadczyć next-genowych wrażeń, a niekoniecznie chcą kupować sprzęt w dniu premiery. Dodatkowo Sony dogadało się z Take-Two i od września do czerwca posiadacze abonamentu PlayStation Plus będą otrzymywali po 3 darmowe paczki kart MyTeam miesięcznie - oferta trwa 10 miesięcy, a zatem dostaniemy 30 paczek!

O wszystkim napisało samo Sony na oficjalnym Blogu PlayStation.

Źródło: https://www.psu.com/news/playstation-plus-subscribers-will-get-30-free-nba-2k21-myteam-packs-over-the-next-10-months/
https://blog.playstation.com/2020/08/21/an-all-new-myteam-experience-in-nba-2k21/

Tagi: 2K Games NBA 2K21 Visual Concepts