Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.08.2020 09:30
Marvel's Iron Man aktualizacja
502V

Marvel’s Iron Man VR doczekało się dużej aktualizacji. Sporo zmian i tryb New Game + już w grze

Jeden z największych hitów tego roku na konsolę PlayStation VR, który pozwala nam wcielić się w samego Iron Mana, dostał właśnie ogromną aktualizację z masą nowości. 

Marvel's Iron Man VR to świetny projekt, który debiutował w ubiegłym miesiącu i bardzo szybko przypadł do gustu wielbicielom zabawy w wirtualnej rzeczywistości (przy tej okazji zapraszam także do naszej recenzji). Gra od Camouflaj pozwala przyodziać nam zbroję Iron Mana i, niczym Tony Stark, przemierzać przestworza i walczyć z groźnymi antagonistami. 

Aby zachęcić graczy, którzy uporali się z fabułą, do dalszej gry, twórcy cały czas dostarczają nową zawartość. Podobnie jest w przypadku aktualizacji oznaczonej numerem 1.06, która przynosi wiele nowości i ciekawostek, mających zapewnić jeszcze lepsze wrażenia z samej gry. 

Największym dodatkiem jest oczywiście tryb New Game+, o który prosiły całe zastępy graczy. Pozwala on na przejście fabuły ze wszystkimi Punktami Badań oraz dostępem do przedmiotów, które udało nam się uprzednio odblokować. Jakby tego było mało, pojawił się również nowy, trudniejszy poziom gry - Ultimate. Gratka dla fanów ostrych wyzwań! 

Twórcy zadbali również o urozmaicenie dotychczasowych możliwości walki. Arsenał Iron Mana powiększony został teraz o cztery nowe bronie, a w tym Continuous Beam Repulsor i Micro Swarm. Będzie się działo.  Aktualizacja skraca także czasy ładowania misji rozgrywanych w Szanghaju. Można teraz pominąć filmiki podczas powtarzania misji, co znacznie przyspiesza cały proces gry. 

Źródło: https://gamingbolt.com/marvels-iron-man-vr-update-adds-new-game-ultimate-difficulty

Tagi: Camouflaj Marvel's Iron Man VR Sony Interactive Entertainment