Iza Łęcka Iza Łęcka 21.08.2020 10:22
Fall Guys PS4 PC
2209V

Fall Guys cieszy się gigantycznym zainteresowaniem. Twórcy wyróżnią najlepszego gracza na serwerze

Szał na Fall Guys wciąż trwa, a na serwery produkcji przybywają kolejni gracze. Rezultaty gry robią coraz większe wrażenie, tymczasem twórcy nakręcają zainteresowanie kolejną, zabawną inicjatywą. Zapowiedziano także pierwszy turniej z dużą pulą nagród.

Fall Guys trafiło do PlayStation Plus, stając się prawdziwym przebojem. Deweloperzy z Mediatonic nieco zaintrygowali graczy, wspominając o niezwykle wymagającej platynie, której zdobycie miało graniczyć z cudem. Teraz już wiemy, że pierwsi śmiałkowie zdobyli pucharek, a kolejni właściciele PS4 wyruszają do walki o cenny kruszec.

Według witryny gamstat.com, Fall Guys: Ultimate Knockout na samym PlayStation 4 wypróbowało już 15,6 mln graczy. Tytuł jest dostępny w ramach abonamentu, co na pewno pomogło w osiągnięciu tak satysfakcjonującego rezultatu, jednak sukces gry jest niezaprzeczalny – jest to również najpopularniejsza (Bestseller) produkcja na Steam. W ciągu ostatnich 24 godzin ponad 160 tysięcy zainteresowanych zalogowało się na serwery Fall Guys z PC.

Twórcy wpadli na skuteczny pomysł – zachęcają do aktywnego udzielania się w najróżniejszych zmaganiach, oferując najlepszemu graczowi na serwerze specjalny kostium. Od wczoraj podczas rozgrywki możecie natrafić na „TheFallenOne”, który będzie wyróżniał z tłumu jednego ze śmiałków do soboty.

W przyszłym tygodniu odbędzie się także pierwszy turniej, w którym zawalczyć można o 5000 dolarów. Biorąc pod uwagę popularność tytułu możemy przypuszczać, że podobne inicjatywy będą miały miejsce regularnie.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/fall-guys-if-you-have-a-costume-you-didnt-buy-you-/1100-6481228/
https://www.gamespot.com/articles/the-first-fall-guys-tournament-has-a-5000-top-priz/1100-6481236/
https://www.pushsquare.com/news/2020/08/fall_guys_has_almost_16_million_players_on_ps4_according_to_online_estimate

Tagi: Devolver Digital Fall Guys: Ultimate Knockout Mediatonic