Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.08.2020 15:35
Fall Guys: Ultimate Knockout
2040V

PS Plus w sierpniu. Fall Guys już dostępny dla posiadaczy PS4

Sony zaprasza graczy na pobieranie drugiej gry w ramach sierpniowego PS Plus. Klienci mogą teraz zapoznać się z Fall Guys. Tytuł właśnie debiutuje na dwóch platformach, więc jest to dobry moment, by sprawdzić nową produkcję.

Sony od samego rana za pomocą nowej promocji zachęca graczy do PS Plus, a teraz klienci mogą już pobrać nową produkcję. Fall Guys debiutuje dzisiaj na PlayStation 4 i PC, więc posiadacze konsoli Sony mogą mówić, że tym razem zgarnęli świeżą propozycję.

Fall Guys: Ultimate Knockout może okazać się ciekawą opcją dla graczy, którzy mają ochotę na odrobinę szaleństwa. W tytule Mediatonic naszym zadaniem jest bieganie bohaterami po przedstawionych lokacjach – to w zasadzie wyścigi z możliwością integracji z innymi zawodnikami.

Twórcy zachęcają do zabawy i przygotowali nawet bardzo wymagającą platynę. Mediatonic wierzy, że ich gra może powtórzyć sukces Rocket League i choć nie będzie to łatwe zadanie, to jednak w następnych dniach powinniśmy poznać odpowiedź na pytanie – czy Fall Guys będzie kolejnym hitem z PlayStation Plus?

Sprawdźcie premierowy zwiastun.

Źródło: Twitter: PlayStationUK

Tagi: Devolver Digital Fall Guys: Ultimate Knockout Mediatonic