Iza Łęcka Iza Łęcka 03.08.2020 12:37
Fall Guys PS Plus
4805V

Fall Guys z PS Plus z bardzo wymagającą platyną. Twórcy wątpią, że gracze zdobędą trofeum

Już w tym tygodniu subskrybenci PS Plus pobiorą Fall Guys, które może okazać się sporym wyzwaniem dla łowców pucharków. Twórcy intrygują twierdząc, że jedno z wyzwań wymęczy wszystkich graczy.

W minionym tygodniu poznaliśmy ofertę sierpniowego PS Plusa, a chętni gracze pobrali już i sprawdzają odświeżoną odsłonę Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered. Druga produkcja będzie dostępna w tym tygodniu – podczas sesji Reddit AMA twórcy Fall Guys: Ultimate Knockout zdradzili kilka interesujących informacji.

Dla deweloperów z Mediatonic pojawienie się Fall Guys w PlayStation Plus było spełnieniem marzeń. Dzięki szerokiemu gronu potencjalnych odbiorców, subskrybentów usługi, serwery gry od premiery wypełnią się, co dla produkcji tego typu będzie bardzo dobrym startem. Przedstawiciele studia mają nadzieję na scenariusz podobny do Rocket League – gra dzięki PS Plus zyskała sporą popularność, osiągając kapitalne wyniki również na kolejnych platformach.

Po wstępnej prezentacji przedstawiciele Sony byli żywo zainteresowani tytułem, dzięki czemu deweloperzy wspomnieli o możliwości pojawienia się gry w usłudze już od premiery – Mediatonic nie ukrywa, że wspomniany Rocket League i sukces tytułu jest inspiracją dla Fall Guys.

W Fall Guys znajdziemy kilka trofeów, jednak zdobycie platyny będzie niezwykle trudne za sprawą jednego wyzwania:

„Mamy trofea i jedno z nich jest tak szalenie trudne, że chyba nikt go nigdy nie odblokuje.”

Nawiązując do kwestii platyn, ostatnio Roger mierzył się z wymagającym zadaniem chcąc wymaksować Skater XL, nasz naczelny natrafił na nietypowy pucharek.

Źródło: https://mp1st.com/news/fall-guys-devs-explain-ps-debut-has-insanely-hard-trophy-they-dont-expect-anyone-to-get

Tagi: Devolver Digital Fall Guys: Ultimate Knockout Mediatonic