Wiedźmin 2 od Netflix w końcu powstaje. Reżyser potwierdził rozpoczęcie prac

Filmy i seriale
1866V
Wiedźmin 2 od Netflix w końcu powstaje. Reżyser potwierdził rozpoczęcie prac
Wojciech Gruszczyk | 12.08.2020, 16:17

Netflix przez kilka miesięcy nie mógł kontynuować prac nad serialem w uniwersum Andrzeja Sapkowskiego. „Wiedźmin” musiał zaczekać na opanowanie pandemii na planach filmowych i telewizyjnych, ale teraz możemy potwierdzić: opowieść Geralta ponownie powstaje.

Od kilku tygodni otrzymywaliśmy pozytywne informacje dotyczące powrotu na plan „Wiedźmina”. Platforma wypełniała kolejne wytyczne, by aktorzy mogli wrócić do kręcenia kolejnych scen drugiego sezonu, ale dopiero dzisiaj możemy oficjalnie powiedzieć, że prace na planie serialu trwają.

Informację potwierdził Stephen Surjik, który został reżyserem dwóch pierwszych odcinków drugiej kampanii „Wiedźmina”. Nie wiemy tak naprawdę, kiedy odbędzie się premiera serialu, ale możemy mieć pewność, że nowa historia powinna trafić w gust graczy i w dodatku Netflix zadbał o lepsze efekty specjalne.

W międzyczasie platforma potwierdziła przygotowanie spin-offu, który powinien w ciekawy sposób rozbudować uniwersum Andrzeja Sapkowskiego i widzowie mogą szykować się na bardzo ciekawą opowieść. Szkoda jedynie, że wciąż musimy czekać na najważniejsze konkrety.

Teraz miejmy nadzieję, że na planie „Wiedźmina” nie wydarzą się niespodziewane sytuacje, by aktorzy mogli w spokoju nagrać wszystkie sceny i w niedalekiej przyszłości serial mógł trafić na serwery Netflixa.

Wiedźmin 2 od Netflix w końcu powstaje. Reżyser potwierdził rozpoczęcie prac

Źródło: https://redanianintelligence.com/2020/08/12/the-witcher-season-2-finally-resumes-production/

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper