Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.08.2020 19:53
Call of Duty Black Ops: Cold War z oficjalnym artworkiem
2346V

Call of Duty Black Ops: Cold War z oficjalnym artworkiem. Nadciąga piękna okładka

Treyarch w końcu przedstawia konkrety dotyczące Call of Duty Black Ops: Cold War. Twórcy właśnie zaprezentowali ciekawy artwork, który zapowiada wydarzenia z nadciągającej strzelanki i zaprasza graczy na pokaz. Fani uniwersum mogą szykować się na duże wydarzenie.

Po tygodniach wyczekiwania, Treyarch zaprezentowało wczoraj zwiastun Call of Duty Black Ops: Cold War potwierdzając tym samym przecieki dotyczące nazwy gry i jednocześnie deweloperzy potwierdzili datę pełnego pokazu. Wydarzenie odsłaniające nową część Call of Duty odbędzie się w przyszłym tygodniu.

Teraz możemy sprawdzić artwork, który pewnie trafi na okładkę Call of Duty Black Ops: Cold War i muszę przyznać – wygląda to naprawdę dobrze. Jeśli faktycznie deweloperzy zdecydowali się na taki dwuczęściowy cover zapowiadający wydarzenia, to będziemy mogli mówić o jednej z najlepszych (a może i najlepszej?) okładce serii Call of Duty.

Nadal w temacie Call of Duty Black Ops: Cold War pozostaje sporo niewiadomych, jednak na szczęście już 26 sierpnia poznamy konkrety i będziemy mogli przygotowywać się na wielką premierę. Gra powinna trafić na rynek w okolicy października-listopada, więc deweloperzy i wydawca nie mają już za dużo czasu na przeciąganie kampanii marketingowej. Oby teraz firmy sypały konkretami i nie bawiły się już w kolejne podchody.

Call of Duty Black Ops Cold War - cover okładka artwork

Źródło: Twitter: CallofDuty

Tagi: activision Call of Duty Black Ops: Cold War Treyarch