Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.07.2020 16:29
PES 2021
1463V

PES 2021 w szczegółach i na zwiastunie. Konami potwierdza zawartość

Konami potwierdziło zawartość PES 2021. Firma oficjalnie prezentuje produkcję jako „eFootball PES 2021 SEASON UPDATE” i klienci otrzymają możliwość kupienia gry w pudełkach. Poznajcie szczegóły.

Wczoraj byliśmy świadkami sporego zamieszania związanego z wiadomością opublikowaną przez Konami, ale teraz poznaliśmy wszystkie szczegóły. eFootball PES 2021 SEASON UPDATE to najnowsza produkcja Konami, która zadebiutuje na rynku 15 września. Tytuł będzie dostępny na PlayStation 4 i Xboksie One.

PES 2021 zaoferuje graczom „wszystkie wysoko oceniane funkcje i gameplay z eFootball PES 2020”, a jednocześnie deweloperzy zadbali o aktualizację piłkarzy, klubów oraz dorzucą do całości tryb UEFA EURO 2020. Tak nową wersję zapowiedział Jonas Lygaard, Senior Director Brand & Business Development w Konami Digital Entertainment B.V:

„Ponieważ poświęcamy niezbędny czas na stworzenie podstaw pod przyszłość serii eFootball PES, ważne jest, abyśmy spojrzeli wstecz na naszą spuściznę i nieustannie dążyli do doskonalenia wszystkich aspektów gry. PES 2021 zapewni naszym graczom wielokrotnie nagradzany model rozgrywki i najnowsze dane sezonowe, a także w pełni ekskluzywne zespoły i treści w atrakcyjnej cenie. Chciałbym podziękować graczom i naszej zaangażowanej społeczności za ich wsparcie, w czasie gdy przechodzimy na najnowszy sprzęt i całkowicie nowy silnik, który na nowo zdefiniuje symulację piłki nożnej”

Tak prezentują się szczegóły gry:

  • AKTUALIZACJA SEZONU – PES 2021 to zaktualizowana wersja z zeszłego roku, eFootball PES 2020, dodająca najnowsze informacje na temat zawodniów i składów klubów. Ze względu na opóźnione zakończenie sezonu dla wielu lig, najnowsze dane dla niektórych licencjonowanych lig i drużyn będą dostępne za pośrednictwem aktualizacji przy uruchomieniu (wymagane połączenie internetowe).
  • EKSKLUZYWNA ZAWARTOŚĆ UEFA EURO 2020™ – Przed prawdziwym turniejem w 2021 r. oficjalna zawartość UEFA EURO 2020 ™ zostanie dodana podczas premiery w PES 2021. W offline’owym trybie turniejowym UEFA EURO 2020™, wszystkie 55 drużyn narodowych UEFA, Wembley Stadium i więcej sprawia, że jest to najlepszy sposób na symulację turnieju przed i po letnim debiucie.
  • IKONICZNE MOMENTY SERII – Przeżyj i odtwórz niezapomniane chwile z kariery obecnych i byłych gwiazd futbolu dzięki nowej serii myClub.
  • BONUS DLA WETERANÓW – Ponadto, dla tych, którzy grali w myClub w eFootball PES 2020, dostępny będzie Bonus Weterana z różnymi nagrodami, w zależności od kamieni milowych osiągniętych w grze. Szczegóły dotyczące nagród i kamieni milowych będą dostępne na oficjalnej stronie internetowe

PES 2021 SEASON UPDATE FC BAYERN MÜNCHEN EDITION zostało wycenione na PSN na 145 zł. Zwykła wersja kosztuje 124 zł. Pełnoprawny, next-genowy PES zadebiutuje w przyszłym roku.

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Tagi: eFootball PES 2021 eFootball PES 2021 Season Update pes 2021