Iza Łęcka Iza Łęcka 20.08.2020 08:38
Demon's Souls z PS5 oceniony przez Koreańczyków
1679V

Demon's Souls z PS5 sklasyfikowany przez Koreańczyków. Gra może być jedną z niespodzianek Sony

Koreański odpowiednik PEGI ocenił drugą grę Sony przygotowywaną na PS5. Po Spider-Man: Miles Morales, przedstawiciele agencji sprawdzili już Demon's Souls. Biorąc pod uwagę brak szczegółów dotyczących premiery, sytuacja jest nieco zaskakująca.

Podczas The Future of Gaming poznaliśmy kilka obiecująco zapowiadających się gier SIE Worldwide Studios, choć w przypadku wielu ważnych tytułów wciąż brakuje dat debiutu. Sony potwierdziło jedynie, że Spider-Man: Miles Morales będzie dostępny na premierę PlayStation 5.

Gra Insomniac Games jest pierwszą pozycją wziętą pod lupę koreańskiej agencji oceniającej produkcje i przyznającej im klasyfikację wiekową. Sugeruje to finalizację prac nad pozycją i niezakłócony debiut.

Obecnie redakcja Gematsu dostrzegła kolejną, sporą niespodziankę – w ubiegłym tygodniu Demon's Souls (PS5) zmierzające na PS5 również otrzymało swój rating. Przypomnijmy, że tytuł wciąż nie posiada konkretnie wskazanej daty premiery, a Sony nie wspominało, kiedy możemy spodziewać się wymagającej przeprawy w odświeżonej oprawie. Czy jednak tytuł może okazać się jedną z niespodzianek Sony na premierę PlayStation 5?

Niewątpliwie są to wyłącznie spekulacje i musimy czekać na oficjalne ogłoszenia ze strony japońskiej korporacji. Wiele jednak na to wskazuje, że o premierze Demon's Souls usłyszymy w najbliższym czasie. By nieco podkręcić Wasze zainteresowanie, zapraszamy do porównania graficznego wyczekiwanej gry.

Źródło: Twitter: gematsucom

Tagi: Bluepoint Games Demon's Souls (PS5) Sony Interactive Entertainment