Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.08.2020 17:54
Spider-Man Miles Morales
1712V

Spider-Man Miles Morales zmierza na PS5 bez problemów. Koreańczycy już ocenili grę

Pod koniec roku na rynek ma trafić Spider-Man Miles Morales i najwidoczniej gra zmierza na PlayStation 5 bez jakichkolwiek problemów. Koreańczycy ocenili produkcję i nie bez powodu jest to pierwszy tytuł z PS5 sprawdzony przez specjalistów.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales został zapowiedziany na The Future of Gaming i pomimo pierwszych problemów związanych z niepotrzebną wypowiedzią jednego z przedstawicieli PlayStation, teraz wiemy, że nadciąga samodzielna gra, która zapewni kilkugodzinną fabułę.

Sony na dzisiejszym State of Play nie będzie omawiać nowych elementów ze Spider-Man Miles Morales, ale możemy mieć pewność, że tytuł zmierza w kierunku premiery. Koreański odpowiednik PEGI ocenił już produkcję, więc możemy mieć pewność, że deweloperzy nie napotkali na żadne problemy i pod koniec roku zapoznamy się z przygodą Milesa Moralesa.

Teraz w zasadzie pozostaje tylko czekać na kolejną imprezę Sony, podczas której poznamy ostateczne szczegóły dotyczące PS5 (cenę i datę premiery) i pewnie na tym wydarzeniu zerkniemy także na gameplay z Spider-Man Miles Morales. W końcu będzie to idealny moment na pokazanie jednej z najgorętszych gier przygotowanych na debiut PlayStation 5.

Źródło: https://www.psu.com/news/spider-man-miles-morales-rated-in-south-korea-is-first-ps5-game-to-receive-rating/

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment