Iza Łęcka Iza Łęcka 20.08.2020 08:05
Remnant From the Ashes
1680V

2 gry za darmo na Epic Games. Jeszcze przez kilka godzin zgarniecie Remnant: From the Ashes

Epic Games zaprasza do pobierania dwóch gier, a ponadto, jak co czwartek, gracze mogą przygotować się na kolejną promocję, dzięki której jeszcze dzisiaj w Waszej bibliotece mogą znaleźć się nowe pozycje. Nie zwlekajcie i ściągajcie zbierające dobre oceny Remnant: From the Ashes.

Epic Games walczy z Apple i Google o wolność mobilnego Fornite'a, nie ustając jednak w promocji swojego sklepu poprzez systematyczne oferowanie gier za darmo. Ostatnio otrzymaliśmy Total War Saga: Troy, a to jeszcze nie koniec interesujących pozycji udostępnianych przez korporację.

Oficjalnie potwierdzono, że przynajmniej do końca roku użytkownicy Epic Games Store mogą liczyć na kolejne tytuły bez dodatkowych kosztów. Przypomnijmy, że jeszcze przez kilka godzin wciąż możecie pobrać Remnant: From the Ashes oraz The Alto Collection. Szczególnie polecam ten pierwszy tytuł, który oferuje satysfakcjonującą rozgrywkę w kooperacji – gra Gunfire Games (twórców Darksiders III) może pochwalić się ocenami na poziomie 78-81%.

Remnant: From the Ashes - pobierz za darmo

The Alto Collection - pobierz za darmo

Gry są dostępne do godziny 17:00, by następnie umożliwione zostało pobranie za darmo Enter The Gungeon oraz God's Trigger. Drugi z wymienionych tytułów został opracowany przez polskie studio One More Level SA, a za jego wydanie odpowiadał Techland. God's Trigger to gra akcji, w której gracze muszą zmierzyć się z czterema Jeźdźcami Apokalipsy.

Źródło: Epic Games Store

Tagi: epic games Gunfire Games Perfect World promocja Remnant: From the Ashes the alto collection