Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.08.2020 15:00
Total War Saga Troy Za Darmo Promocja
1835V

Total War Saga Troy za darmo! Odbierzcie grę w dniu premiery

Total War Saga Troy dzisiaj debiutuje i od razu produkcja trafiła do promocji. Gracze mogą otrzymać pełną wersję gry, która zbiera pozytywne opinie. Nie odkładajcie tej przyjemności na później, ponieważ oferta jest mocno limitowana.

Creative Assembly specjalizuje się w rozwijaniu serii Total War. Twórcy od lat dostarczają kapitalne produkcje, które cieszą się dużą popularnością wśród graczy, zbierają pochwały w recenzjach i w zasadzie jest to jedna z tych serii, których faktycznie brakuje na konsolach.

Epic Games kilka tygodni temu zapowiedział ciekawą ofertę: w dniu premiery otrzymamy bez jakichkolwiek opłat najnowszą część z uniwersum. Czekaliśmy, czekaliśmy, ale właśnie możemy zgarnąć Total War Saga Troy za darmo.

Total War Saga Troy – pobierz za darmo

Gdzie jest haczyk? Epic Games pozwala nam wrzucić Total War Saga Troy na listę wyłącznie przez 24 godziny. Od jutra produkcja będzie dostępna w normalnej, płatnej wersji i przez rok tytuł kupimy wyłącznie na serwerach Epic Games Store.

Mam jednak wrażenie, że zainteresowani nie powinni narzekać, ponieważ Total War Saga Troy to pełnoprawna odsłona serii i możemy ją zgarnąć za darmo. Oczywiście, gdy wrzucimy pozycję na listę, to możemy w nią grać w dowolnej chwili. Z oferty powinni także skorzystać gracze ze sprzętem Apple:

To nie koniec promocji, Creative Assembly zaoferuje nam także pierwszy dodatek do gry – w tym wypadku wystarczy zarejestrować się na stronie Total War Access i połączyć swoje konto z Epic Games Store. We wrześniu automatycznie pobierzemy rozszerzenie.

Pamiętajcie, że nadal możecie odebrać od Epic Games dwie kolejne gry, a następne zostaną udostępnione o godzinie 17:00.

Źródło: Epic Games Store

Tagi: Creative Assembly sega Troy: A Total War Saga